سخت افزار ویپ

سخت افزار ویپ V30

سخت افزار ویپ V30 دارای نرم افزار کامل ipVoip می باشد که به همت کارشناسان مرکز تلفن ویپ تهیه شده است و مناسب برای واحدهای تماس بزرگ می باشد. میزان تعداد تماس های همزمان که توسط نرم افزار تلفن ویپ ipvoip پشتیبانی میشود بر حسب میزان cpu و ram سیستم می باشد. هرچه میزان سخت افزار اختصاص داده شده به سیستم بیشتر باشد توانایی پشتیبانی از تعداد تماس های همزمان بیشتری در سیستم دیده می شود.

سخت افزار ویپ پیشنهادی مرکز تلفن ویپ ایران برای نصب نرم افزار ipvoip عبارتند از

۱- پردازشگر core i7 دارای چهار هسته

۲- حافظه موقت ۸GB Ram

۳- حافظه  ۵۰۰GB

به طور دقیق می توان گفت که نیازی به وجود کارت گرافیک حرفه ای در سیستم های تلفنی نیست. برای کارت شبکه و کارت گرافیک میتوان از برد مادر Main Board با قابلیت OnBoard استفاده نمود. توجه داشته باشید که هر چه میزان توان پردازشی سیستم شما بیشتر باشد تعداد تماس های همزمان بیشتری را پشتیبانی می نماید (البته باید با لایسنس و اجازه تعداد تماس های نرم افزار همخوانی داشته باشد). هزینه چنین دستگاهی برای خرید از بازار در زمانهای متفاوت فرق دارد و حدود دو میلیون تومان هزینه خواهد داشت.

قابلیت های اختصاصی نرم افزار تلفن گویای مرکز تلفن ویپ ایران

مرکز تلفن ویپ ایران در توسعه نرم افزار ipVoip اقدام به اضافه کردن قابلیت های اختصاصی و ارزش افزوده های زیر کرده است. این قابلیت ها نرم افزار تلفن گویای مرکز تلفن ویپ ایران را نسبت به مدل های مشابه خود بی رقیب کرده است.

۱- نرم افزار مشاهده جزییات تماس

۲- نرم افزار ارسال پیامک پس از پایان تماس

۳- نرم افزار ارسال و دریافت فکس به صورت نرم افزاری

۴- نرم افزار مدیریت شبکه تلفنی

۵- نرم افزار باشگاه مشتریان با ۳۰ کاربر داخلی

۶- نرم افزار ارسال پیامک صوتی (به زودی، به درخواست مشتری)