ipvoip_ir_logo

دموی نرم افزار مرکز تلفن ویپ ایران شامل مدیریت مشتریان – مدیریت تماس ها – مدیریت کاربران – گزارش لحظه ای و غیره میباشد. شما با استفاده از لینک زیر میتوانید دمو را دریافت کنید و با محیط نرم افزاری اختصاصی مرکز تلفن ویپ ایران آشنا شوید.

دموی نرم افزار ipvoip مناسب برای خطوط پنج رقمی و سرور های طرح طلایی و نقره ای میباشد. مشاهده این دمو شما را محیط تغییر نرم افزاری مدیریتی آشنا می کند.

alo_logo_main_medium,

جهت دریافت یک دمو تلفن اینترنتی به صورت تست سی ثانیه می توانید از این بخش استفاده کنید. در مراحل دمو تلفن اینترنتی اطلاعات شما گرفته میشود و یک خط به صورت تست برای شما ارایه می گردد . با استفاده از لینک دانلود می توانید اقدام به دانلود نرم افزار مرتبط با سیستم خود نمایید. با استفاده از فیلم آموزشی نیز می توانید تلفن اینترنتی خود را فعال نمایید.

پس از کلیک به سایت الو۰۲۱ منتقل می شوید.

مرکز تلفن ویپ ایران برای راحتی در خرید مشتریان خود اقدام به ساخت سایت الو۰۲۱ نموده است . در این سایت محصوا تلفن اینترنتی در قالب های قیمت متفاوت و مناسب تری ارایه شده است. تمام حقوق سایت alo021.com و سایت ipvoip.ir متعلق به مرکز تلفن ویپ ایران میباشد. شما در سایت الو۰۲۱ میتوانید به صورت جامع امکانات و ویژگی های یک خط تلفن اینترنتی را بررسی نمایید و با استفاده از لینک های دانلود نرم افزار اقدام به نصب نرم افزار مرتبط با سیستم خود کنید. در همین بخش فیلم آموزشی مربوط به راه اندازی سرویس ها هم ارایه شده است.