راه اندازی سیپ ترانک مخابرات خط ۵ رقمی

خط تلفن پنج رقمی سیپ ترانک که به تازگی توسط شرکت مخابرات عرضه می گردد، از جمله تکنولوژی های گسترش یافته جهانی می باشد. همانطور که در عنوان چگونه شماره تلفن اینترنتی چهار رقمی یا شماره تلفن اینترنتی پنج رقمی سیپ ترانک SIP Trunk  تهیه کنم؟ اشاره شد، برای خرید خط تلفن پنج رقمی سیپ ترانک مخابراتی می توانید با مدارک شخصی و شرکتی خود به مخابرات منطقه مراجعه نموده و درخواست خود را اعلام نمایید. واگذاری خط حدود یک ماه تا دو ماه به طول می انجامد و مراحل نصب در کمتر از دو روز پایان می گیرد. (برای تهیه خط در کمترین زمان ممکن با ما تماس بگیرید) طبق تجربه کارشناسان مرکز تلفن ویپ ایران بهتر است قبل از دریافت خط نسبت به تهیه تلفن گویا اقدام نمایید تا در مهلت نصب دو روزه مخابراتی با مشکل کمبود زمان روبرو نشوید و خط دریافتی شما در پروسه اداری به مرحله بایگانی نرسد.

لینک مرتبط: هزینه های خرید خط پنج رقمی مخابرات و نمونه کار

پس از مراحل ثبت نام و دریافت خط تلفن پنج رقمی سیپ ترانک مخابراتی مراحل نصب تجهیزات و دریافت بوق به صورت نرم افزاری انجام می پذیرد. لازم به ذکر است نرم افزار تلفن گویا که توسط مرکز تلفن ویپ ایران در مرکز تلفن ویپ ایران ساخته شده است کاملا با سیستم مخابراتی هماهنگ بوده و آزمایش شده است. شما می توانید برای اطلاع از نمونه کارهای انجام شده با شماره تلفن ۹۵۱۱۸۵۱۱-۰۲۱ (شماره مستقیم ۰۹۱۹۴۴۹۲۰۵۵) تماس حاصل کنید.

تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز برای برقراری خط تلفن پنج رقمی سیپ ترانک شامل یک دستگاه مودم .biz دات بیز می باشد. مودم دات بیز خط دریافتی تلفن را به شبکه متصل می کند. پس از تبدیل خط، نرم افزار تلفن ویپ ایران همه امور را بر عهده می گیرد. مودم دات بیز باید از حالت های Bridge پشتیبانی کند و در مود Mode حالت ESM قرار داده شود. شرکت مخابرات مودم هایCiscoسیسکو، Huawei هوآوی، iTas آی تاس، sntu را پیشنهاد می دهد. البته مرکز تلفن ویپ ایران با مودم غیر معمول مانند Scorpio 1520SR نیز کار کرده است. قیمت این مودم ها بین یک و نیم میلیون تا دو و نیم میلیون است که در فروشگاه مرکز تلفن ویپ ایران وجود دارد.

کارهایی که مرکز تلفن ویپ ایران برای انجام پروژه تلفن گویا (فوراً) در شرکت شما انجام میدهد عبارتند از:

  • انجام تماس تلفنی با مخابرات و برقراری بوق از طرف شرکت شما
  • ضبط فایل صوتی طبق متن درخواستی
  • نصب تجهیزات و برنامه ریزی بر روی دفتر شرکت
  • پشتیبانی یک ساله از تمام تجهیزات ارایه شده

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۹۵۱۱۸۵۱۱-۰۲۱ و یا شماره مستقیم ۰۹۱۹۴۴۹۲۰۵۵ کارشناس فروش و بازاریابی تماس بگیرید. کارشناسان پاسخگوی شما هستند.