شماره تلفن ثابت تهران

فرم رزرو و پیش خرید شماره تلفن ثابت اینترنتی تهران

رزرو و پیش خرید شماره تلفن اینترنتی تهران

جهت رزرو و پیش خرید شماره تلفن اینترنتی تهران اطلاعات فرم را تکمیل نمایید. اطلاعات شما توسط کارشناس فروش بررسی شده و برای برقراری دمو یک روزه با شما تماس گرفته خواهد شد. واگذاری شماره تلفن اینترنتی تهران پس از خرید نهایی انجام خواهد شد.
  • اطلاعات خط تلفن اینترنتی به این شماره ارسال خواهد شد.
  • فرم ثبت سفارش به این ایمیل ارسال خواهد شد.
  • شماره تلفن اینترنتی تهران با کد تهران 021 عرضه می شود و پیش شماره ثابت 95118xxx دارد. در این بخش سه رقم آخر شماره تلفن اینترنتی خود را انتخاب نمایید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

راه اندازی شماره تلفن ثابت تهران

امکانات مورد نیاز و نحوه راه اندازی شماره تلفن ثابت اینترنتی تهران

راه اندازی تلفن ثابت تهران به دو صورت نصب در محل و نصب بر روی سرورهای مرکز تلفن ویپ ایران قابل انجام است. هزینه نصب به صورت یکبار خرید یا ماهیانه است.

روش اول: نصب در محل

در روش نصب در محل برای مشتری بر روی یک کامپیوتر نرم افزار ipvoip نصب می شود. دمو نرم افزار به صورت انلاین در دسترس است. تنظیمات خط تلفن و برقراری داخلی ها به صورت کامل انجام می شود. قابلیت های مختلف تماس فعال است و به صورت بر خط امکان دیدن گزارشات داخل شرکت برای مدیریت وجود دارد.

روش دوم: نصب بر روی سرور های مرکز تلفن ویپ ایران

در روش نصب بر روی سرور های مرکز تلفن ویپ ایران تمامی امکانات روش اول وجود دارد. علاوه بر امکانات روش اول اماکن تماس از هر نقطه وجود دارد. محل داخلی به محل شرکت وابسته نیست و می توان از هر نقطه با استفاده از اینترنت به سیستم دسترسی داشت.

قیمت شماره تلفن ثابت تهران

قیمت خط و تعرفه شماره تلفن ثابت اینترنتی تهران

تعرفه تماس با استفاده از شماره تلفن ثابت تهران برای تماس با تهران ۴۵ ریال و تماس با موبایل ۶۲۵ ریال و تماس با شهرستان ۳۳۰ ریال است که از طریق پنل قابل شارژ است. شارژها به صورت ده هزار – بیست هزار و پنجاه هزار تومانی است.

با خرید شماره تلفن ثابت تهران به صورت اینترنتی تمام امکانات تلفن گویا اعم از گزارش لحظه ای – ضبط تماس – صف تماس در اختیار شما قرار میگیرد.

خط تلفن ثابت تهران به صورت مالکیت سندی ارایه می شود و مسئولیت حقوقی این خطوط بر عهده خریدار است.