راه اندازی شماره تلفن ثابت تهران

امکانات مورد نیاز و نحوه راه اندازی شماره تلفن ثابت اینترنتی تهران

راه اندازی تلفن ثابت تهران به دو صورت نصب در محل و نصب بر روی سرورهای مرکز تلفن ویپ ایران قابل انجام است. هزینه نصب به صورت یکبار خرید یا ماهیانه است.

روش اول: نصب در محل

در روش نصب در محل برای مشتری بر روی یک کامپیوتر نرم افزار ipvoip نصب می شود. دمو نرم افزار به صورت انلاین در دسترس است. تنظیمات خط تلفن و برقراری داخلی ها به صورت کامل انجام می شود. قابلیت های مختلف تماس فعال است و به صورت بر خط امکان دیدن گزارشات داخل شرکت برای مدیریت وجود دارد.

روش دوم: نصب بر روی سرور های مرکز تلفن ویپ ایران

در روش نصب بر روی سرور های مرکز تلفن ویپ ایران تمامی امکانات روش اول وجود دارد. علاوه بر امکانات روش اول امکان تماس از هر نقطه وجود دارد. محل داخلی به محل شرکت وابسته نیست و می توان از هر نقطه با استفاده از اینترنت به سیستم دسترسی داشت.

 

قیمت شماره تلفن ثابت تهران

قیمت خط و تعرفه شماره تلفن ثابت اینترنتی تهران

تعرفه تماس با استفاده از شماره تلفن ثابت تهران برای تماس با تهران 45 ریال و تماس با موبایل 625 ریال و تماس با شهرستان 330 ریال است که از طریق پنل قابل شارژ است. شارژها به صورت ده هزار – بیست هزار و پنجاه هزار تومانی است.

شما میتوانید سرویس های مرکز تلفن ویپ ایران را با توجه به نیازمندی خود انتخاب و خریداری کنید.

با خرید شماره تلفن ثابت تهران به صورت اینترنتی تمام امکانات تلفن گویا اعم از گزارش لحظه ای – ضبط تماس – صف تماس در اختیار شما قرار میگیرد.

خط تلفن ثابت تهران به صورت مالکیت سندی ارایه می شود و مسئولیت حقوقی این خطوط بر عهده خریدار است.