شماره رایگان تول فری Toll Free یک شماره کشوری است که هزینه تماس ورودی نیز برای آن رایگان است. یک تماس میهمان ما باشید. در شماره‌های تول فری Toll Free هزینه تماس مکالمه توسط صاحب خط پرداخت میشود. به این ترتیب تماس گیرنده شما با خیال راحت به شما زنگ میزند و دغدغه هزینه مشاوره را ندارد.

 

 

 

 کاربردهای شماره تلفن تول فری Toll Free

 شماره تلفن رایگان تول فری Toll Free  شماره کشوری بدون پیش شماره است واقعاً بهتر و راحت تر از این نمی شود مثلاً ۹۰۰۰۰۰۰۰ یک عدد ۹ و هفت صفر که به تنهایی می تواند برای برندسازی شما کافی باشد. برند سازی با باعث آسان شدن فروش میشود.

 با یک شماره تلفن تول فری Toll Freeشرکت های بزرگ  در راستای تکریم مشتریان خود همه هزینه تماس را به عهده می‌گیرند و در نظر مشتری بزرگتر جلوه می‌کنند. با این شماره تول فری حتی می‌توانید ارسال پیامک انجام دهید به این معنی که در تماس ورودی یک پیام خوش آمد گویی از همان شماره برای مشتری شما ارسال میشود و جذب مخاطب بیشتری می کند.

 

 

toll free image - شماره رایگان تول فری
toll free numbers mono 2 1 - شماره رایگان تول فری

مزایای شماره رایگان تول فری

 تماس ورودی از همه اپراتورها- تماس خروجی به همه اپراتورها- ارسال و دریافت پیامک با همان شماره- افزایش تماس ورودی خرید محصول- به دست آوردن سر نخ فروش- شماره ۸ رقمی کشوری بدون کد- برندسازی و اعتماد سازی مشتری- سرویس‌دهی ابری

 شماره های مشابه تول فری در کشورهای دیگر نیز رایج است و حتی به صورت فون واژه به فروش می رسد به سادگی می توانید لیست شماره های تول فری را دریافت کنید و به صورت ابری در همه ایران آن را استفاده کنید.

0/5 (0 نظر)
0/5 (0 نظر)