تلفن مجازی و دفتر کار مجازی چیست؟ چطور می توانید کسب و کار خودمان را با حداقل هزینه شروع کنیم؟ تلفن مجازی یک خط تلفن دایورتی است که توسط شرکت های ارائه دهنده دفتر مجازی به شما اختصاص می‌یابد. با استفاده از شماره تلفن مجازی شما می توانید یک منشی اختصاصی نیز داشته باشید. در تماس ورودی منشی شما تلفن را پاسخ می دهد و پس از آن تماس را به سمت شما دایورت می کند. البته این منشی یک فرد حقیقی است که پاسخگوی تماس ورودی شماست.

 

 

دفاتر مجازی در همه جای دنیا فعال هستند حتی دفاتر مجازی در کشورهای دیگر نیز وجود دارد که به شما یک شماره کشور دیگر را به همراه آدرس اختصاص می‌دهد اما این شماره و این دفتر هیچگاه متعلق به شما نیست به این معنی که در پایان قرارداد شماره خودتان را از دست خواهید داد.

 شماره تلفن مجازی یک شماره ثابت هشت رقمی است که تماس ورودی را به سمت شما دایورت میکند. به این معنی که شما شماره تماس گیرنده را نخواهید دید. همینطور برای تماس خروجی می توانید به طور مستقیم از خط بیرون تماس بگیرید و باید الزام از منشی خودتان بخواهید تا با فرد مورد نظر تماس بگیرد و تماس را به شما متصل کند.

در تماس خروجی با ورودی همواره یک هزینه تماس برای شما متصور است. به این معنی که اگر کسی به شما زنگ بزند و یا شما به کسی زنگ بزنید باید یک هزینه تماس خروجی پرداخت کنید. البته هزینه تماس خروجی شامل هزینه مخابراتی+ هزینه منشی+ هزینه آبونمان+کارمزد شرکت ارائه دهنده دفتر مجازی میشود این هزینه تماس خروجی بسیار بیشتر از هزینه تماس معمول مخابراتی و تقریباً ۴ تا ۵ برابر بیشتر است.

call answering - تلفن مجازی
VoIP graphic - تلفن مجازی

 مزایا و معایب تلفن مجازی در مقابل تلفن اینترنتی

تلفن مجازی تلفن اینترنتی
هزینه چهاربرابر مخابرات هزینه مخابراتی
تماس دایورتی تماس مستقیم
منشی مخصوص منشی گویا
شماره اجاره‌ای شماره با مالکیت سازمان تنظیم

 مزایای تلفن مجازی و امکانات آن

 گروهی از امکانات تلفن مجازی وجود دارد که هر کسب وکاری باید داشته باشد توجه کنید که جهت  رشد کسب و کار شما باید یک اعتبار اولیه به شماره و سایت شما وجود داشته باشد هر کسب و کاری با اولین فروش شروع می شود و با آخرین فروش تمام خواهد شد بنابراین لازم است همواره به فروش مشتریان خود را توجه کنید.

هر چقدر بتوانید در تماس یا ارتباط با مشتری کیفیت بهتری ارائه کنید در فروش محصول خود نیز قادر خواهید بود کیفیت بهتر ارائه دهید. در واقع باید تلفن مجازی دفتر مجازی تهران می توانید فروش و نهایی کردن فروش را به راحتی سرانجام برسانید. از جمله امکانات تلفن مجازی که به امر فروش شما کمک خواهد کرد:

صف تماس:

در قابلیت صفحه تماس شما می توان مشتری برای ارتباط با پاسخ گویی تماس منتظر نگه دارید.

صوت خوش آمد گویی:

یک صوت اولیه شامل بخش‌های شرکت و نام و آدرس شرکت خواهید داشت.

در دسترس پذیری:

در همه جای ایران در دسترس است و بدون محدودیت مکانی میتوانید کسب و کار کنید.

ضبط مکالمات:

می توانید مکالمات را ضبط کنید و پس از آن اقدام به بررسی و بهبود فروش خود کنید.

تماس همزمان:

در تماس ورودی بوق اشغال ندارید و در تماس خروجی نیز منتظر قطع تماس دیگر نباشید.

منشی مجازی:

هزینه استخدام و بیمه یک منشی را ندارید ولی یک منشی خبره پاسخگوی شماست.

چگونه شماره مجازی تهران تهیه کنم؟

 شما می توانید در تماس با پشتیبانی فروش مرکز تلفن ویپ ایران اقدام به دریافت مشاوره محصول و خرید شماره تلفن مجازی کنید پیشنهاد می شود قبل از خرید اقدام به دریافت یک خط تست رایگان کنید.

0/5 (0 نظر)
0/5 (0 نظر)