ارسال پیامک صوتی همواره از جمله جذابیت های یک تبلیغ برای هر شرکتی بوده است. با استفاده از پیامک صوتی مشتریان شما شگفت زده خواهند شد اما ارسال پیامک صوتی به صورت انبوه برای هر کسب و کار یک مشکل بزرگ محسوب می‌شود. مرکز تلفن ویپ ایران این مشکل را به صورت جدی حل کرده و قابلیت ارسال پیامک صوتی را به صورت اختصاصی برای شما در آورده است با استفاده از پنل پیامک صوتی ما می توانید با شماره خودتان و با کمترین هزینه تبلیغات موثر و شگفتانه ای داشته باشید.

 

 پنل ارسال پیامک صوتی مرکز تلفن ویپ ایران به شما امکان ارسال تکی گروهی با اکسل به صورت api را میدهند کافی است لیست مشتریان خود را به صورت فایل اکسل نمونه دربیاورید و در لیست ارسال قرار دهید بر حسب تعداد پیامک که توسط شما مجاز به ارسال شناخته شده عملیات خودکار ارسال انجام میشود هر چقدر تعداد کانال یا تماس همزمان شما زیادتر باشد می‌توانید لیست پر تعدادتری در کمترین زمان ارسال کنید. پس از ارسال گزارش عملکردبه شما داده می‌شود و می‌توانید شماره های ارسال نشده را مجددا در لیست ارسال قرار دهید. همینطور میتوانید در صوت ارسالی عدد ارتباط با کارشناس قرار دهید و در لحظه مشتری جذب کنید.

 

 

ویژگی های ارسال پیامک صوتی

پنل گزارش گیری

پنل گزارش گیری

ارسال کلید اتصال مشاوران

ارسال کلید اتصال مشاوران
download 8 2 50x50 - ارسال پیامک صوتی
images 10 2 50x50 - ارسال پیامک صوتی

ارسال تکی گروهی

ارسال تکی گروهی

کمترین هزینه ارسال

کمترین هزینه ارسال
download 7 50x50 - ارسال پیامک صوتی
images 9 50x50 - ارسال پیامک صوتی

ارسال اتوماتیک با اکسل

ارسال اتوماتیک با اکسل

ارسال شماره شخصی شرکتی

ارسال شماره شخصی شرکتی
download 9 1 50x50 - ارسال پیامک صوتی
240 2409266 family business icon png transparent png 1 50x50 - ارسال پیامک صوتی

هزینه ارسال پیامک صوتی چقدر است؟

به جرات می توان گفت شما کمترین هزینه برای ارسال پیامک صوتی در پنل مرکز تلفن ویپ ایران می پردازید این مورد چطور ممکن است؟ به این دلیل که شماره ارسال پیامک شما متعلق به خود شماست و توسط سازمان تنظیم مقررات به نام شما می شود پس کمترین تعرفه حتی بدون کارمزد اپراتور برای شما هزینه خواهد شد. برای مثال در بهترین شرایط کمترین هزینه ارسال پیامک صوتی 30 ریال در ثانیه است که معادل ۱۸۰ تومان در دقیقه خواهد بود اما جدول زیر شما را شگفت زده می‌کند بیشترین هزینه ارسال پیامک صوتی در یک دقیقه برای شما ۶۰ تومان است که در جدول زیر آمده است.

 

ارسال پیامک صوتی به شماره ثابت 4 تومان
ارسال پیامک صوتی به شماره شهرستان 34 تومان
ارسال پیامک صوتی به شماره موبایل 62 تومان
0/5 (0 نظر)
0/5 (0 نظر)