واتساپ بیزینس – شماره ثابت اینماد – پیامک . یک شماره تلفن همه کاره کسب و کار شما را متحول خواهد کرد لازم است بدانید که مشتری شما قبل از خرید محصول شما را ندیده است بلکه تنها صحبت‌های شما و توضیحات محصول شما را شنیده است. پس باید بدانید که مشتری همواره شما و توضیحات شما و کیفیت پاسخگویی شما را خرید می کند در این عنوان قصد دارم یک شماره تلفن اینترنتی معرفی کنم که شما با استفاده از آن می توانید کسب و کار خودتان را معتبر کنید. با یک شماره هم سامانه اینماد را فعال کنید و هم واتساپ بیزینس داشته باشید همچنین با این شماره ارسال پیامک خدماتی و تبلیغاتی انجام دهید.

 

%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B3 %D8%A7%D9%BE - whatsapp business

بعد از محدودیت های تلگرام که کانون خوبی برای کسب و کار ها شده بود مردم به سمت ارتباطات تصویری واتساپ روی آوردند و نیز واتساپ اقدام به ارائه واتساپ بیزینس WhatsApp Business را نمود. برای فعال سازی واتساپ بیزینس نیاز به یک شماره ثابت یا همراه است که بهتر است این شماره می تواند شماره کسب و کار شما نیز باشد.

به این سناریو فکر کنید شما یک شماره تماس دارید که مردم برای ارتباط با شما به آن زنگ میزنند و شما نیز از همان شماره به مشتریان خود تماس می گیرید.

در واقعی این شماره به نوعی معرف برند شماست چقدر زیباتر است که این شماره همان شماره مخصوص و رندتری نیز باشد بله یک شماره رندتر همان شماره ای است که اعتبار کسب و کار شما خواهد شد حال در نظر بگیرید که همین شماره واتساپ بیزینس شما نیز است به این معنی که برای ارتباط در واتساپ نیز از همین شماره استفاده می شود. چقدر باکلاس!!! پیشنهاد ما این است که روی همین شماره واتساپ بیزینس یک سانترال ابری نیز داشته باشید این شماره در دست شماست.

 ویژگی های واتساپ بیزینس

 چطور واتساپ متوجه شد که نیاز ما به عنوان کسب و کار چیست را نمی دانم ولی این امکانات عالی هستند. ویترین کسب و کار یا کاتالوگ شما به صورت فایل می‌تواند داخل این بخش قرار داده شود. همچنین شرح کسب و کار مانند آدرس ساعت کاری در خود دارد. ارسال پاسخ های سریع مثل توضیح مفصل محصول ممکن شده است و یا می توانید یک پیام سریع خوشامدگویی در واتساپ بیزینس خود داشته باشید. تعیین ساعات غیر کاری و پیام مختص به آن نیز ویژگی عالی برای شماست. شما می توانید مشتریان را برچسب گذاری کنید.

جستجو دقیق تر در واتساپ بیزینس وجود دارد که از واتساپ بسیار فعال تر است همه این امکانات با استفاده از شماره تلفن اینترنتی فراهم می شود که لازم است آن را از ما تهیه کنید.

 

 

 سامانه پیامکی شماره تلفن ثابت

همانطور که قول داده بودم برای شما یک سه کاره بی نظیر به نام شماره تلفن اینترنتی را معرفی می کنم. دومین قابلیت که این شماره به شما می دهد این است که می توانید یک سامانه پیامکی متناظر با همین شماره داشته باشید یعنی چی؟ برای مثال یک نفر به شما زنگ می زند و شما یک پیامک  همان sms تشکر و خوش آمد گویی برای او می فرستید و او می‌خواهد شماره شما را ذخیره نماید. حال اگر بعدا اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی برای او با همان شماره پیامکی را بنمایید چه نامی برای نمایش داده می شود؟ بله نام کسب و کار شما این ارتباط یعنی شماره ثابت همان شماره تماس و همان شماره کسب و کار شما باشد باعث اعتبار ویژه به شما و کسب و کار شما خواهد شد.

sms system - whatsapp business

شماره اینماد و احراز آن

 

شماره اینماد از جمله دردسرهای کسب و کارهای ایرانی است که با داشتن آن می‌توانند کسب و کار خود را شروع کنند بدون داشتن آن حتی نمی توانند درگاه بانکی بگیرند. این به چه معنی است؟ یعنی حتماً باید برای کسب و کار خودتان یک شماره اینماد داشته باشید در هنگام احراز نماد اعتماد الکترونیکی از شما درخواست شماره تلفن ثابت می شود و شما باید یک شماره اینماد ارائه کنید. سپس با آن به شماره اینماد تماس بگیرید و این شماره را احراز کنید. این همان سه کاره شماست که از ما می توانید تهیه کنید شماره تلفن اینترنتی سه کاره کسب و کار شماست.

 

 

 به شما یک پیشنهاد خوب ارائه کردم تا بتوانید اعتبار کسب و کار خودتان را بالا ببرید نهایتاً با این کار فروش خودتان را نیز آسان تر کنید هر چقدری که این اعتبار در چشم مشتری بیشتر و بیشتر شود برندسازی شماره عالی تر بوده و کسب و کار شما رونق بسیار بیشتری را نیز خواهد داشت.

0/5 (0 نظر)
0/5 (0 نظر)