video - قیمت و خرید شماره تلفن ثابت تهران راه اندازی بر روی بستر اینترنت یا شبکه محلی

راه اندازی تلفن ثابت تهران به دو صورت نصب در محل و نصب بر روی سرورهای مرکز تلفن ویپ ایران قابل انجام است. هزینه نصب به صورت یکبار خرید یا ماهیانه است.

روش اول: نصب در محل

در روش نصب در محل برای مشتری بر روی یک کامپیوتر نرم افزار ipvoip نصب می شود. دمو نرم افزار به صورت انلاین در دسترس است. تنظیمات خط تلفن و برقراری داخلی ها به صورت کامل انجام می شود. قابلیت های مختلف تماس فعال است و به صورت بر خط امکان دیدن گزارشات داخل شرکت برای مدیریت وجود دارد.

روش دوم: نصب بر روی سرور های مرکز تلفن ویپ ایران

در روش نصب بر روی سرور های مرکز تلفن ویپ ایران تمامی امکانات روش اول وجود دارد. علاوه بر امکانات روش اول امکان تماس از هر نقطه وجود دارد. محل داخلی به محل شرکت وابسته نیست و می توان از هر نقطه با استفاده از اینترنت به سیستم دسترسی داشت.

قیمت شماره تلفن ثابت تهران

قیمت خط و تعرفه شماره تلفن ثابت اینترنتی تهران

تعرفه تماس با استفاده از شماره تلفن ثابت تهران برای تماس با تهران 45 ریال و تماس با موبایل 625 ریال و تماس با شهرستان 330 ریال است که از طریق پنل قابل شارژ است. شارژها به صورت ده هزار – بیست هزار و پنجاه هزار تومانی است.

شما میتوانید سرویس های مرکز تلفن ویپ ایران را با توجه به نیازمندی خود انتخاب و خریداری کنید.

با خرید شماره تلفن ثابت تهران به صورت اینترنتی تمام امکانات تلفن گویا اعم از گزارش لحظه ای – ضبط تماس – صف تماس در اختیار شما قرار میگیرد.

خط تلفن ثابت تهران به صورت مالکیت سندی ارایه می شود و مسئولیت حقوقی این خطوط بر عهده خریدار است.

امکانات ویژه

ضبط تماس – صف تماس – دایورت تماس- تلفن ابری

از جمله امکانات ویژه مرکز تلفن ویپ ایران که بر روی خطوط تلفن هشت رقمی اینترنتی راه اندازی میکند قابلبت ضبط تماس است.

با استفاده از قابلیت ضبط تماس شما میتوانید گفتگوی مشتریان خود را تحلیل کنید و پشتیبانی بهتری برای کارمندان خودتان داشته باشید.

سرویس ضبط مکالمات و گزارش لحظه ای به شما کمک میکند که همواره کارمندان خودتان را از همه جای ایران تحت نظارت داشته باشید.

علاوه بر ضبط تماس شما میتوانید از قابلیت های صف تماس و دایورت مکالمات نیز برای حفظ مشتریان خودتان استفاده بکنید. به این ترتیب همیشه در دسترس مشتریان خود هستید و هیچ گاه تماس پاسخ داده نشده نخواهید داشت.

NGN - قیمت و خرید شماره تلفن ثابت تهران راه اندازی بر روی بستر اینترنت یا شبکه محلی
0/5 (0 نظر)
0/5 (0 نظر)